ASUS TUF Gaming VG27AQ5A 27 inç 210Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör
TUF Gaming VG27AQ5A
TUF Gaming Seri 5 – VG27AQ5A Oyuncu Monitörü – 27-inç, QHD(2560×1440), 210Hz(OC), Fast IPS, ELMB SYNC, 0,3ms GTG (min.), Stereo Hoparlör, DisplayWidget Center, Gaming AI
- Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi için tasarlanan 210Hz (OC) yenileme hızına sahip 27 inç QHD (2560×1440) Fast IPS oyuncu monitörü.
- DisplayWidget Center, monitör ayarlarını mouse ile değiştirmenize olanak verir.
TUF Gaming VG27AQ5A
TUF Gaming VG27AQ5A 27 inç QHD monitör, ışık hızında oyun deneyimi için 210 Hz (OC) IPS panele sahip. ASUS Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı Senkronizasyonu (ELMB Sync), AMD FreeSync™ Premium ve VESA AdaptiveSync teknolojileri yüksek akıcılığa sahip oyun deneyimi sunar. Ek olarak bu ürün, benzersiz renk ve kontrast ortaya koymak amacıyla HDR desteği ve %95 DCI-P3 renk gamı sunar.
210Hz (OC) YENİLEME HIZI VE 0,3MS (GTG) TEPKİ SÜRESİ
210Hz (OC) yenileme hızı, gecikmeyi ve hareket bulanıklığını büyük oranda azaltarak FPS, yarış, gerçek zamanlı strateji ve spor oyunlarında üstünlük elde etmenize yardımcı olur. Ultra yüksek yenileme hızı, en yüksek görsel ayarlarda oynamanızı mümkün kılarak ekranda olan bitene anında tepki verebilmenizi sağlar, yani düşmana ilk darbeyi siz indirebilirsiniz.
ADAPTIVE-SYNC
Yüksek Dinamik Aralık
ELMB Sync
* Hızlı tempoya sahip oyunlar için idealdir, 85Hz üzerinde daha iyi çalışır.
Değişken Hız Aşırtma
DISPLAYWIDGET CENTER
Shadow Boost
GamePlus
GameVisual
Flicker-Free Teknolojisi
DÜŞÜK MAVİ IŞIK
Geniş Bağlantı Seçenekleri
Ergonomik Tasarım
ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
| Ekran Boyutu | |
|---|---|
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Tepkime Süresi | |
| Tazeleme Hızı | |
| Sync Teknolojisi | |
| Panel Türü | |
| Panel Tipi | |
| En/Boy Oranı | |
| Parlaklık | |
| Kontrast Oranı | |
| Renk Doğruluğu | |
| Görüş Açısı | |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | |
| Görüntü Portları | |
| USB Portları | |
| Hoparlör | |
| Mekanik tasarım | Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt), VESA Duvar Montajı, Kensington kilidi |
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A 27 inç 210Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör için 6 değerlendirme
| 5 yıldız | 100 | 100% |
| 4 yıldız | 0% | |
| 3 yıldız | 0% | |
| 2 yıldız | 0% | |
| 1 yıldız | 0% |