Önemli Bilgiler
▸ Bütün sistem tavsiyelerimizin montaj ve testleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.
▸ Sistem tavsiyelerimiz hakkında diğer sıkça sorulan sorular için buraya tıklayınız.
| Resim | Bileşen | Model |
|---|---|---|
VIP HİZMET PAKETLERİ | VIP Hizmet Paketi Yok |
KABLOLAMA SEÇENEKLERİ | Standart Kablolama |
TUNING SEÇENEKLERİ | Standart Ayar |
İŞLEMCİ | AMD Ryzen 5 7500X3D Tray 4.5GHz 96MB Önbellek 6 Çekirdek Soket AM5 5nm İşlemci |
İŞLEMCİ SOĞUTUCU | Enermax ETS-T50A-BK-ARGB 120mm 5 x 6mm Isı Borulu Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili |
ANAKART | ASUS Prime B650M-R 7200MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI mATX Anakart |
EKRAN KARTI | ASUS DUAL GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 192 Bit DLSS 4 Ekran Kartı |
RAM | Corsair Vengeance 16GB 5600MHz CL36 INTEL XMP 3.0 – AMD EXPO DDR5 Bulk Ram (CMK5X16G1B56Z36A2) |
KASA | XPG Valor Mesh Siyah RGB Mid Tower 750W 80+ Gold Gaming Kasa |