ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör vs MSI MPG 341CQR QD-OLED X36 34 inç 360Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync Kavisli Pivot Gaming Monitör
ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör ile MSI MPG 341CQR QD-OLED X36 34 inç 360Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync Kavisli Pivot Gaming Monitör karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör, MSI MPG 341CQR QD-OLED X36 34 inç 360Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync Kavisli Pivot Gaming Monitör için karşılaştırma tablosu
  ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör MSI MPG 341CQR QD-OLED X36 34 inç 360Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync Kavisli Pivot Gaming Monitör
Fiyat 42.499,00  61.789,00
Sepete ekle Sepete Ekle Sepete Ekle
Stok durumu Stokta Stokta
Ürün Adı ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör MSI MPG 341CQR QD-OLED X36 34 inç 360Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync Kavisli Pivot Gaming Monitör
Değerlendirme
5.00 out of 5
Marka ASUS MSI
EAN 4711387973332 4711377404099
Üretici kodu 90LM0B70-B01171 MPG 341CQR QD-OLED X36
SKU 119350 120420
Panel Türü QD-OLED QD-OLED
Panel Tipi Kavisli Kavisli
Ekran Boyutu 34 inç 34 inç
Ekran Çözünürlüğü 3440 x 1440 3440 x 1440
Tazeleme Hızı 175 Hz 360 Hz
Tepkime Süresi 0,03 Ms 0,03 Ms
Görüş Açısı 178° Yatay / 178° Dikey 178° Yatay / 178° Dikey
En/Boy Oranı 21:9 21:9
Desteklediği Giriş / Çıkışlar DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm) DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-B, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm)
USB Portları 3 x USB-Tip-A 2 x USB Tip-A, 1 x USB Tip-B
Garanti Süresi 3 Yıl 3 Yıl
Kontrast Oranı 1500000:1 1500000:1
Model Adı XG34WCDG MPG 341CQR QD-OLED X36
Parlaklık 250 cd/m² 1300 cd/㎡
Renk Siyah Siyah
Renk Doğruluğu 99,3% DCI-P3 139% sRGB, 98% Adobe RGB, 99% DCI-P3