Enermax REVOLUTION III 1000W 80+ Gold PCIe 5.1 Full Modüler ATX 3.1 Güç Kaynağı (ERV1000G-AHG-MAC) – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili
Stokta
80 PLUS Gold Sertifikalı
REVOLUTION III 1000W güç kaynağı, standart yük koşullarında %93’e varan verimlilik sunan 80 PLUS Gold sertifikasına sahiptir.
ATX 3.1 Uyumlu
REVOLUTION III 1000W güç kaynağı, Intel ATX 3.1 standartlarını karşılayarak yüksek güç gereksinimine sahip ekran kartları için üst düzey ve kararlı performans sağlar.
%100 Japon Kapasitörler
REVOLUTION III 1000W güç kaynağı, yüksek kaliteli malzemeler ve üretim süreçleriyle üretilmiş %100 endüstriyel sınıf Japon kapasitörler içerir. Bu sayede kararlı, tutarlı ve uzun ömürlü performans sunar.
Akışkan Dinamik Rulmanlı (FDB) Fan
5000 m Rakımda Çalışma İçin Sertifikalı
REVOLUTION III 1000W güç kaynağı, üstün yalıtım ve soğutma performansı için yüksek kaliteli bileşenler ve optimize edilmiş bir yerleşimle tasarlanmıştır. 40°C sıcaklıkta ve 5.000 metreye kadar rakımlarda sürekli çalışabilir; bu sayede geniş bir çevresel koşul aralığında güvenilir kullanım sunar.
Premium Mesh Kaplamalı Kablolar
REVOLUTION III 1000W güç kaynağı, kablo taraklarıyla birlikte gelen premium, tek tek mesh kaplamalı kablolar sayesinde temiz ve düzenli bir sistem kurulumu sunar. Bir tarafa eğimli modüler soketler ise kablo yönlendirme ve yönetimini zahmetsiz hale getirir.
| Marka | |
|---|---|
| Model Adı | ERV1000G-AHG-MAC |
| Üretici kodu | ERV1000G-AHG-MAC |
| EAN | 4713157728906 |
| Renk | |
| Garanti Süresi |
| Güç Kaynağı Değeri | |
|---|---|
| Enerji Verimliliği | |
| Güç Kaynağı Tipi | |
| Güç Bağlantıları | 1 x PCIe 12V-2×6, 2 x (4+4)+(4+4) Pin, 2 x PCIe (6+2)(6+2), 1 x 6+2 Pin PCIe, 3 x 4P Molex, 1 x 24 Pin ATX (20+4), 1 x 4+4pin, 9 x Sata |
Enermax REVOLUTION III 1000W 80+ Gold PCIe 5.1 Full Modüler ATX 3.1 Güç Kaynağı (ERV1000G-AHG-MAC) – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili için 4 değerlendirme
| 5 yıldız | 100 | 100% |
| 4 yıldız | 0% | |
| 3 yıldız | 0% | |
| 2 yıldız | 0% | |
| 1 yıldız | 0% |
Üzgünüz, mevcut seçimlerinizle eşleşen değerlendirme yok
İlgili ürünler
FSP Hydro K Pro 750W 80+ Bronze 120mm Fanlı BULK Güç Kaynağı