MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör vs ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör
MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör ile ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör, ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör için karşılaştırma tablosu
  MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör
Resim Msi Mpg 491cqp Qd Oled 49 Inc 144 Hz 0 03ms Dqhd Adaptive Sync Kavisli Gaming Monitor Yh1 Asus Rog Strix Oled Xg34wcdg 34 Inç 175hz 0.03ms Uwqhd Adaptive Sync Qd Oled Kavisli Gaming Monitör 1
Fiyat 53.402,00  42.499,00
Sepete ekle Sepete Ekle Sepete Ekle
Stok durumu Stokta Stokta
Ürün Adı MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör
Marka MSI ASUS
EAN 4711377143622 4711387973332
Üretici kodu MPG 491CQP 90LM0B70-B01171
SKU 114582-BO01 119350
Panel Türü QD-OLED QD-OLED
Panel Tipi Kavisli Kavisli
Ekran Boyutu 49 inç 34 inç
Ekran Çözünürlüğü 5120 x 1440 3440 x 1440
Tazeleme Hızı 144 Hz 175 Hz
Tepkime Süresi 0,03 Ms 0,03 Ms
Görüş Açısı 178° Yatay / 178° Dikey 178° Yatay / 178° Dikey
En/Boy Oranı 32:9 21:9
Desteklediği Giriş / Çıkışlar DisplayPort, HDMI, USB Tip-C DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm)
USB Portları 2 x USB Tip-A, 1 x USB Tip-B 3 x USB-Tip-A
Garanti Süresi 3 Yıl 3 Yıl
Kontrast Oranı 1500000:1 1500000:1
Model Adı MPG 491CQP XG34WCDG
Parlaklık 300 cd/m² 250 cd/m²
Renk Siyah
Renk Doğruluğu 99,3% DCI-P3