MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör vs ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör
MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör ile ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
| MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör | ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör | |
|---|---|---|
| Resim |
| Sepete ekle | Sepete Ekle | Sepete Ekle |
| Stok durumu | Stokta | Stokta |
| Ürün Adı | MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör | ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör |
| Marka | MSI | ASUS |
| EAN | 4711377143622 | 4711387973332 |
| Üretici kodu | MPG 491CQP | 90LM0B70-B01171 |
| SKU | 114582-BO01 | 119350 |
| Panel Türü | QD-OLED | QD-OLED |
| Panel Tipi | Kavisli | Kavisli |
| Ekran Boyutu | 49 inç | 34 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 5120 x 1440 | 3440 x 1440 |
| Tazeleme Hızı | 144 Hz | 175 Hz |
| Tepkime Süresi | 0,03 Ms | 0,03 Ms |
| Görüş Açısı | 178° Yatay / 178° Dikey | 178° Yatay / 178° Dikey |
| En/Boy Oranı | 32:9 | 21:9 |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | DisplayPort, HDMI, USB Tip-C | DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm) |
| USB Portları | 2 x USB Tip-A, 1 x USB Tip-B | 3 x USB-Tip-A |
| Garanti Süresi | 3 Yıl | 3 Yıl |
| Kontrast Oranı | 1500000:1 | 1500000:1 |
| Model Adı | MPG 491CQP | XG34WCDG |
| Parlaklık | 300 cd/m² | 250 cd/m² |
| Renk | — | Siyah |
| Renk Doğruluğu | — | 99,3% DCI-P3 |